Љубов и Секс

На 22 години почнала да спие со богати мажи: До 26 години направила 250.000 евра!

На 22 години почнала да спие со богати мажи: До 26 години направила 250.000 евра!

Животите на девојките кои ја продаваат својата љубов за скапи крпи, автомобили и луксузен накит отсекогаш ги заинтригирала обичните луѓе.
Девојче зборуваше анонимно за своето секојдневие како спонзор за „Мари Клер“, а ние и го пренесуваме признанието во целост.

„Јас сум висока бринета во комбинезони“, напишав во пораката, седејќи во холот на Риц-Карлтон.

Почувствував потчукнување по рамото: “Убава комбинација. Јас сум богат”.
65-годишниот режисер изгледаше старо, но во добра форма. После мартини и чинија сирење ја собравме просторијата и се соблековме. Отворивме шише шампањ и му наздравивме на џакузи.

На излезот, Рич го внесе пликот во мојата чанта: „За тебе, бебе“.

„Благодарам тато“, одговорив, сметајќи 500 долари под моите прсти.

Рич го запознав преку „Seeking Arrangement.com“, страница што поврзува успешни, богати мажи, спонзори, со привлечни, слободоумни и млади жени, спонзори. Луѓето го пополнуваат својот профил, спонзорите ги запишуваат своите приходи и ги спонзорираат посакуваните месечни хонорари. Врската што одговара на обете страни не е обврска, слична на серијата „Искуството на девојката“.

Отпрвин, јас не бев лицето за тоа, девојка од соседството со лице на калуѓерка. Јас и моите две помлади сестри пораснавме во семејство од средна класа во предградие на Масачусетс. Татко ми кој беше израснат како Евреин беше адвокат и претприемач, мајка ми, која беше израсната во британско семејство, беше учителка. Посетував женско училиште и се запишав на кинески јазик и развој на деца на Универзитетот Тафтс. Играв обоа.

Искрено, не бев добро. Депресивно и булимично, се чувствував како да паѓам во рутина. Како што се приближуваше мојата диплома, најдов работа за почетници и бев среќен со оглед на состојбата на економијата во 2011 година. Но, прашањето што сакам од животот ме прогонуваше цело време.

За време на колеџ, ретко одев на состаноци. Четири години платонски споделував кревет со пријател хомосексуалец, кој подоцна започна да истражува што понудија Бостон и Гриндр. Често спиев сам.

Малку шега, и малку очајна, започнав да го гуглам поимот спонзор на „Барање аранжман“ и наидов на еден свет на добродетели подготвени да го финансираат моето постоење. Помеѓу 22 и 26 години, видов околу 30 мажи и заработив околу 300 000 УСД.

Рич прв ми испрати порака: „Убава клучна коска“. Мислеше на мојата фотографија на која не се гледа лице. Замислував опера, спа центар и облека. Фактот што веднаш ги добив парите беше убаво изненадување.

„Тоа беше најлесно заработено 500 долари“, се пофалив со еден цимер кој работеше за десет долари на час како асистент.
Бев зачуден кога сфатив дека можам да заработам со носење тесни фустани, пиење коктели и муабет, што дотогаш го правев бесплатно. Се сеќавам на едно момче што го запознав во OkCupid, тој беше исончан, мускулест и млад. Јадевме во пицерија и откако пиевме отидовме кај него на секс. Мислев дека е фер размена, морав да ја вратам услугата за пица и две вотки со брусница.

Никогаш повеќе не го видов Рич, но после тоа бев закачен. Ми се допадна возбудата што се одвиваше заедно со средбите со пари. Договорив состаноци секоја вечер истата недела: адвокат во вторник, професор во среда, неврохирург во четврток и инженер во петок со фетиш за стапала.

Сексот никогаш не беше задолжителен, но сфатив дека тоа е целта за повеќето мажи. Не го мразев, гледав на сексот како на вежба. Јас ја искеширав мојата рамнодушност. Ништо не беше во прашање, а парите ја заменуваа потребата за задоволство.

Јас добро се снајдов во тоа. Заплеткана коса со лице од мантис, не бев класична убавица, но им бев фантазија на тие мажи.

Благодарение на моите профитабилни зафати, можев да се преселам во ЊуЈорк по дипломирањето и да продолжам да работам. Се обидов да направам стажирање, да се запишам на курс по филм, да настапам во претстави. Во слободното време одгледував домати, играв игри и им предавав на сограѓаните зумба. Спиењето со богати луѓе за пари беше мојот таен живот. Со промена на поштенскиот код, ги поминав викендите во Плаза со еден човек и видов друг по курсот за правење кукли. Средбите со спонзорите изгледаа природно, подобра алтернатива на бракот и стресната кариера. Тоа беше дупка во системот, единствената област каде што само жените заработуваат пари.

Пријателите од моето женско училиште со интерес ги слушаа моите приказни, додека работеа од 9 до 5. Омилена приказна на сите беше за 40-годишен квадриплегик, кој го имаше првиот секс со мене за 1000 американски долари.

„Дали се занимавате со дрога? ме праша мојот вистински татко, свесен дека не работам, па го интересираше од каде ми се парите. Тој ме научи да не зависам од сопругот и на некој начин го следев неговото воспитување. Заработив пари на мојата женственост и се чувствував како независна жена.

извор:попара.мк