Љубов и Секс

Девојката која се самозадоволува по 300 пати дневно открива како се справува со сето тоа

Девојката која се самозадоволува по 300 пати дневно открива како се справува со сето тоа

За да ја канализира својата опсесија со мастурбација оваа 19-годишна девојка се посветила кон соблекување и самозадоволување пред камери и ја почнала својата кариера.

Американката Клои во соло перформансите ужива околу сто пати дневно, а со покажувањето на тоа што го прави во својата спална соба пред камерите заработува околу 150 илјади долари годишно.

Тинејџерката има речиси 180 илјади фанови и својата работа ја опишува како “задоволувачка“ и “заздравувачка“.

Комичарот Џемаил Мадикс отпатувал во Америка за да ја запознае Клои и нејзиниот партнер Спенсер.

Седел во собата со тинејџерката во текот на едно од нејзините секс шоуа и останал изненаден од она што го видел. Во сесијата „Girl on girl“ Клои ја соблекла долната блека пред да влезе во својот кревет.

Ја бакнала партнерката и ги исполнувала фантазиите на гледачите, а за тоа “шоу“ заработила 200 долари.

Нејзиното момче Спенсер вели дека е среќно поради тоа што неговата девојка работи како “webcam девојка“.

„Секогаш правиме приказна, секогаш заработуваме“ – изјавило момчето и додало: „Не ми пречи да ја гледам со 50 други момчиња во соба“.

Клои пред камерите признала дека мастурбира дури од 400 до 700 пати дневно па додала: „Ова на некој начин ме излечи затоа што имам многу опсесивна склоност кон мастурбација за која мислев дека ќе ми создава проблем целиот живот“.