Радио Милева
љубовен занес во Задруга 2

Лизгаво уживање: Матора ја бакнуваше Сања по задникот додека рацете и се лизгаа по нејзиното тело (ВИДЕО)

Лизгаво уживање: Матора ја бакнуваше Сања по задникот додека рацете и се лизгаа по нејзиното тело (ВИДЕО)

Нова тура на љубовен занес се случи во реалното шоу „Задруга 2“. Сања Станковиќ и Јована Томиќ – Матора разменуваа нежност во спалната соба.

Имено, Матора и приреди на својата девојка задоволство што долго ќе го памети. Додека русокосата лежеше на стомак по гаќички, нејзината партнерка и го мачкаше и масираше големото обло га*е  со млеко, а потоа ги лизгаше рацете преку нејзиното тело.

Во еден момент, Томиќ  и „залепен“ сочен бакнеж на својата девојка и тоа ни помалку ни повеќе, туку по големиот задник.

Камерите во шоуто и видеото пред вас се сведоци на сензуалниот љубовен занес на двете српски лазбијки:

Останати вести од Радио Милева