Вистаграм

Лила го запали Инстаграм – ова е нејзината најжешка фотографија од плажа

Лила го запали Инстаграм – ова е нејзината најжешка фотографија од плажа

Лила Филиповска важи за една од најубавите македонски водителки во Македонија.

Лила со својата објава на Инстаграм ги побудале нејзините фанови. На фотографијата таа позира во костим за капење, а на нејзината форма можат да завидат многу млади девојки.

Погледнете ја фотографијата која предизвика бура реакции.

Останати вести од Вистаграм