Радио Милева
За убав почеток

Лила го фотографираше раскошното деколте од птичја перспектива за поубав поглед кон 2021година (фото)

Лила го фотографираше раскошното деколте од птичја перспектива за поубав поглед кон 2021година (фото)
фото:лила филиповска/инстаграм принтскрин

Како и многумина, ТВ водителката Лила Филиповска Нова Година ја дочека одговорно во својот дом без собирање и славење во друштво.

Додуша, не беше сама, туку со нејзиниот миленик, мачорот Рагнар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Лила секогаш е тука за да зрачи со позитивна енергија и дополнително да ги собира симпатиите на обожавателите.

Таа секој работен ден години наназад ги собира гледачите пред ТВ екраните, но ги собира и погледите каде и да се појави.

фото:лила филиповска/инсатграм принтскрин

За влез во Новата Година на својот Инсатграм Лила објави фотографија на која во преден план е нејзиното раскошно деколте нагласено со црна транспарентна блузичка под која се гледа градникот.

Нека биде погледот кон 2021 година убав и раскошен како оној со кој не почести Лила!

Останати вести од Радио Милева