Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ се соблече во шестата деценија и гордо го покажа вишокот на килограми! (фото)

Лидија Вукиќевиќ се соблече во шестата деценија и гордо го покажа вишокот на килограми! (фото)

Иако е во шестата деценија од животот, познатата актерка важи за една од најубавите дами на јавната сцена.

Лидија Вукиќевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од снимањето на филмот „Sifra despot“,  а во прв план се нејзините облини во провокативен костим за капење, но и нејзиниот вишок на килограми.

Изгледа на атркативната актерка не и пречи што малку се поправи, но како и секогаш таа доби  комплементи за нејзиниот изглед.

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева