Радио Милева
совршен изглед

Лидија Вукиќевиќ повторно мами воздишки: Актерката со жешка поза им го привлече вниманието на сите (фото)

Лидија Вукиќевиќ повторно мами воздишки: Актерката со жешка поза им го привлече вниманието на сите (фото)

Актерката Лидија Вукиќевиќ не престанува да ја шокира јавноста со својот изглед. Имено, Лидија често прикачува фотографии од провокативен карактер на својот Инстаграм профил, а многумина коментираат дека годините ништо не и можат.

„Убави нозе“ „Леле“ „Изгледаш одлично“ беа само дел од коментарите под објавата.

Да потсетиме, Лидија е личност која често зборува за тоа како и на кој начин ја одржува својата линија до совршенство. Актерката не се навраќа на негативните коментари и секогаш со задоволство го споделува секој момент од својот живот со своите следбеници.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Лидија Вукиќевиќ

Останати вести од Радио Милева