Радио Милева
Помина меракот или...?

Летово видовме многу бујни деколтеа, но Елена Велевска ги шие сите (фото)

Летово видовме многу бујни деколтеа, но Елена Велевска ги шие сите (фото)

Ако изминатиете лета фолкерката Елена Велевска беше една од најактивните со позирање во секси бикини на плажа, оваа топла сезона тоа не е случај со неа.

Нејзините колешки од фолк естрадата ги преплавија социјалните мрежи покажувајќи ги своите бујни облини пред фото- објективот, а Елена постави неколку скромни фотографии во едноделен костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@evelevska)

Нема време за вакви жешки и секси фотосесии или и помина меракот, знае најдобрно самата, но сексапилот од нејзина страна не изостанува за следбениците кои редовно и ласкаат на секоја нејзина следна објава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@evelevska)

Сексапилна, маркантана и задодлива, Елена Велевска е магнет за погледни, особено кога нејзинито бујно деколте е во преден план. Дури и кога не е во костим за капење, доволно е изборот на облека да го направи своето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@evelevska)

Длабокоте деколтеа станаа нејзин заштитен знак, а на бујните гради предничат пред се’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@evelevska)

Инаку, Елена Велевска летово ја реализира својата агенда настапи , а недамна пееше на сцената на „Пиво фест“ во родниот Прилеп.

фото:Инстаграм/Елена Веславка

Останати вести од Радио Милева