Радио Милева
Жешко

Летни вибрации: Езготичен и секси танц од Марјана Станојковска во бело бикини (видео)

Летни вибрации: Езготичен и секси танц од Марјана Станојковска во бело бикини (видео)

Водителството на телевизија како јавна професија, е примарно за Марјана Станојковска, но досега многупати докажала дека танцувањето исто така е нејзина голема љубов.

Тоа особњно го покажа кога учествуваше во шоуто „Танц со ѕвездите“, но и сега така што на својот Инстаграм редовно знае да сними некое видео за следбениците каде танцува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Овој пат, од летен одмор каде ужива во летото раскомотена и опуштена во бело бикини, а танцот кој го приреди го сподели со сите на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Иако е на средината од четвртата деценија од животот, Марјана не им се дава на годините кога е во пршање еластичноста.

За приложеното очекувани беа и реакциите, особено од припадниците на посилниот пол на кои им ја разбранува фантазијата да се распленат со емотикони и коментари дека е „топ риба“.

фото:Инстаграм/марјана станојковска

Останати вести од Радио Милева