Радио Милева
какво тело Брена има

Лепа Брена во бикини изгледа како тинејџерка во седмата деценија од животот (фото)

Лепа Брена во бикини изгледа како тинејџерка во седмата деценија од животот (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/лепа брена

Откако започна пандемијата со коронавирусот, пејачката Лепа Брена постојано е надвор од Белград и на разни патувања.

Периодов, Брена е во Дубаи од каде што ги почести своите фанови со фотографии од своето заносно тело.

Пејачката позираше на јахта во едноделен розов костим за капење, а во прв план се нејзините долги и витки нозе.

фото: принтскрин/инстаграм/лепа брена

Познато е дека Брена важи за една од најзгодните дами на српската јавна сцена, а сега уште еднаш го оправда овој епитет.

Инаку, во октомври претходната година Брена го прослави својот 60ти роденден.

Останати вести од Радио Милева