Радио Милева
високо ја крена ногата

Лепа Брена изненади со стајлингот: На сцена во проѕирен фустан и црно боди (фото+видео)

Лепа Брена изненади со стајлингот:  На сцена во проѕирен фустан и црно боди (фото+видео)

Брена е во центарот на вниманието  поради настапот кој го приреди во еден клуб, поточно стајлингот што го избра за него.

Славната пејачка  ги покажа своите атрибути, и настапи во мрежест, проѕирен фустан под кој носеше само црно боди.

Убавата Брена направи одлична атмосфера, а на сцената заигра, па во еден момент дури и ја крена и ногата!

Фото:Принтскрин/Инстаграм/lepabrenaa

Останати вести од Радио Милева