Радио Милева

Лепа Брена доживеала нервен слом поради она што го направиле синот и идната снашка во Монако

Лепа Брена доживеала нервен слом поради она што го направиле синот и идната снашка во Монако
фото:pпринтскрин прва тв

Лепа Брена била непријатно шокирана поради синот и потенцијалната снашка! Фолк sвездата ги покани наследникот Виктор Живојиновиќ и неговата девојка Сандра Миљаковиќ да и се придружат во Монако, каде има  стан, но не очекуваше дека ќе отидат во казино веднаш по слетувањето на аеродромот, каде што изгубиле дури 10.000 евра!

– Ова е и прв пат на Сандра во Монако, таа сакаше да ја посети целата земја, но Виктор прво ја однесе во казино. Таа имаше почетничка со среќа и штом седна пред слот машини, таа доби над 3.000 долари! Ми рече дека скокнала од радост, но сè се смени кога Виктор отиде на рулет – вели пријателка на Сандра и продолжува:

– Виктор изгубил се’ што добила Сандра, но и сите пари што ги однеле во Монако! Таа ми кажа дека потрошиле околу 10.000 евра за пет часа во казиното! Со празни џебови се вратија во станот на Брена и Боба.

Виктор побарал од неа да разговара со неговата мајка, затоа што бил убеден дека ќе биде поблага кон неа.

– Сандра и објаснила дека тие најпрво добиле многу пари, а потоа изгубиле сè што донеле. Брена тогаш почнала да вика кон нив и се заканила дека ќе ги одведе назад во Белград со првиот авион. Сандра само молчела, никогаш не ја слушнала Брена како вика. Боба ја поддржал Брена, и му рекол на својот син дека треба да се срами. Виктор замолкна и тој ден не излегоа на друго место – вели изворот.

фото:принтскрин/лепа брена/инстаграм

Страстите не смилиле до следниот ден. Кога пејачката и снашката двајцата отидоа во Ница. Сандра ми кажа дека одлично се забавувале и дека и ветила на идната свекрвата дека никогаш повеќе нема да влезе во казиното – вели изворот за Еспресо.рс

Останати вести од Радио Милева