Радио Милева
оправдано отсатна?

Кумашинката не дојде: Вики Миљковиќ не се појави на роденденот на Анастасија, а еве што мисли за Гудељ? (ФОТО)

Кумашинката не дојде: Вики Миљковиќ не се појави на роденденот на Анастасија, а еве што мисли за Гудељ? (ФОТО)

Фолк пејачката и членка на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Вики Миљковиќ објасни дека не била на роденденот на Анастасија Ражнатовиќ,  бидејќи била на службен пат.

Како што истакна, со славеничката се видела по прославата, но не го запознала фудбалерот, несудениот зет и ново момче на Анастасија, српскиот репрезентативец Немања Гудељ.

„Бев во Германија. Од минатата недела сум на релација Австралија – Италија, па подоцна се видов и слушнав со Цеца и Анастасија. Не го запознав Гудељ, но се гледа дека Анастасија е среќна, можете тоа  да го видите на нејзиното лице. Очите и светат, сите сме среќни поради тоа, а дали ми се довери, е тоа  не смеам да кажам“ – изјави Вики за српски „Блиц“ на промоцијата на брендот  на Сања Кужет.

Фото: Емилија Јовановиќ/еспресо

Останати вести од Радио Милева