Лице в Лице

Ксенија екс „HURRICANE“: „Песната на Ивана повеќе ми се допаѓа од онаа на Сања Вучиќ“ (ВИДЕО)

Ксенија екс „HURRICANE“:  „Песната на Ивана повеќе ми се допаѓа од онаа на Сања Вучиќ“ (ВИДЕО)

По пет години успешна соработка, која го достигна својот врв , групата “Ураган” повеќе нема да продолжи со истиот состав, односно претходните членки Ивана Николиќ, Сања Вучиќ и Ксенија Кнежевиќ повеќе не се дел од групата откако договорот за деловна соработка им истекол.

Поранешната членка на групата „Ураган“ Ксенија Кнежевиќ како и другите две девојки ја продолжи својата кариера како соло пејачка по распадот на групатa.

Во ексклузивно интервју за естрадниот ТВ магазин  „Бекстејџ“ таа откри досега непознати детели за јавноста, но и призна дека повеќе и се допаѓа песната на Ивана од онаа на Сања.

Што се’ друго откри русокосата Ксенија за членувањето во групата, какви и се плановите за соло кариерата, како и се допаѓа онба што го работат останатите две членки… слушнете од разговорот што ќе го проследите во видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Лице в Лице