Радио Милева
до гола кожа... во четитри очи?

Кристина Димитриевска на „Инстаграм дружба“ со следбениците: По комплименти за нејзиниот изглед, ја прашаа дали би се сликала топлес – еве што одговори

Кристина Димитриевска на „Инстаграм дружба“ со следбениците: По комплименти за нејзиниот изглед, ја прашаа дали би се сликала топлес – еве што одговори

Maкедонската мисица Кристина Димитриевска  постојано добива пораки, комплименти, позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Таа е активна на социјалните мрежи каде што редовно објавува фотографии од неа позирајќи пред објективот на камерата, а за тоа често добива пофалби и позитивни коментари.

Димитриевска често знае да се дружи и со следбениците, одговорајќи им на разни прашања, а меѓу најпоставуваните е и дали би влегла во „Парови“ со Ненад Маринковиќ Гастоз.

Мисицата и овојпат имаше „Инстаграм дружба“ со следбениците, тие и поставуваа разни прашања, а таа одговараше.

„Дали би се сликала топлес?“, ја праша некој од следбениците, а Криситна направи движење со главата во знак на „Не“.

Меѓу едно од најпостуваните прашања на Димитриевска е дали би влегла во „Парови“ со нејзиниот пријател Ненад Маринковиќ Гастоз.

Инаку, Кристина и Гастоз се добри пријатели. Тие се запознаа кога Гастоз имаше настап во Скопје, а потоа и Кики отиде во вилата на „Парови“ за да го подржи својот другар.

Дали ќе ги видиме заедно во реално шоу останува времето да покаже?! А, ако веќе влезат, можеби гледачите ќе ја видат македонската мисица и во малку поинакво издание… До гола кожа… во четири очи?!

фото: инстаграм/kristina.dimitry

Останати вести од Радио Милева