Радио Милева
„Задруга 6“

Кристијан Голубовиќ прво и го испцу бившиот сопруг, па спомна дамнешна секс афера со познатата пејачка: „Му ја е..в Гоца Тржан, смр*ливец еден“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ прво и го испцу бившиот сопруг, па спомна дамнешна секс афера со познатата пејачка: „Му ја е..в Гоца Тржан, смр*ливец еден“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ сношти збеснал, па распалил со арсенал навреди и пцости  кон Иван Маринковиќ, а во бес ја споменал и неговата поранешна сопруга, пејачката Гоца Тржан со која тврдел дека своевремено имал секс афера.

Имено, Кристијан по расправијата со Иван со запенета уста гласно ги прозвал оние што насилно го нападнале и упатил низа навреди на сметка на македонскиот пејач Адам Лабунски. Некогашното жестоко момче од жешкиот белградски асфалт особено бил бесен на Маринковиќ, бившиот сопруг на Тржан:

„Го*но едно смрдливо, го задеваат момчето. Ги гледам, момчето не им се допаѓа, оти пее? Миљана ги исплука, молчеа како пи*ки, а знаете колкави се хонорарите на тие слепци? Тој алкохоличар што нема џигер, нема  очи никого да погледне… Му ја е**в Гоца Тржан пред 100 години. Наркоманка една. Да го е**м и него во устата смрдлива“  – беснееше  Кристијан.

Погледнете го изливот на неговиот гнев во видеото во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by heavycur (@heavycur_zadruga1)

Фото и видео: Инстаграм принтскрин/kristijan.krile_official/gocatrzan/heavycur_zadruga1

Останати вести од Радио Милева