Радио Милева
перверзии во сто верзии

Кралицата на разголените фотографии на Инстаграм инспирирана од мерките: Анљела Сагра во костим на секси медицинска сестра за „Ноќта на вештерките“ (ФОТО)

Кралицата на разголените фотографии на Инстаграм инспирирана од мерките: Анљела Сагра во костим на секси медицинска сестра за „Ноќта на вештерките“ (ФОТО)

Анљела Сагра, попозната како кралица на разголените фотографии, повторно ги полуде своите следбеници со најновото жешко издание.

Таа покажа каков костим ќе носи за „Ноќта на вештерките“. Веројатно инспирирана од актуелната ситуација, препораките и мерките,  таа ќе се појави како провокативна разголена секси медицинска сестра. Иако ова нема врска со костимот на вистинска медицинска сестра, манекенката нема проблем со тоа, да ги покажа своите бујни атрибути, како дело од нејзините перверзии во сто верзии.

Иако почесто ја гледаме гола отколку облечена, оваа цицлеста убавица секој пат успева сите да ги изненади, а повеќето и да ги возбуди.

Погледнете сет од нејзините провокативни фотографии кои ги објави на Инстаграм.

Но, дефинитивно овие разголени убавини се дозволени само за оние над над 18 години!

Останати вести од Радио Милева