Радио Милева
кожата ја ежи... од копнежи

Кралицата на разголените фотографии Анљела Сагра е како вијагра: Еден поглед и станува неодолива, а желбата неподнослива (ФОТО)

Кралицата на разголените фотографии Анљела Сагра е како вијагра: Еден поглед и станува неодолива, а желбата неподнослива (ФОТО)

Латиноамериканската убавица „кралица на голи фотографии“, редовно им споделува на своите 14 милиони следбеници  предизвикувачки фотографии што ги објавува на својот Инстаграм.

Анљела Сагра,  повторно ги распамети своите Инстаграм следбеници со новото, жешко издание.

Имено, таа позираше гола во розова постела, во еротска долна облека од бела провидна тантела со широко раширени нозе и плочки на стомакот. Поза која на прв поглед предизвикува копнежи, а кожата ја ежи… по цело тело!


Познато е дека Анљела е опседната со фитнес, а од нејзиното тело можеме да видиме дека не ја напушта теретаната, како што нејзините следбеници се опседнати со нејзиното тело и бујните атрибути, па не ја напуштаат жешката Инстаграм страница на раскошната латино убавица.

А како и не би кога на сите им е познато дека разголените фотографии на расната Анљела Сагра се поделотворни и од вијагра. Еден поглед и станува неодолива, а желбата неподнослива !

Фото: Инстаграм принтскрин/anllela_sagra

Останати вести од Радио Милева