Радио Милева
Брена и Зорица ставија точка

Крај на шпекулациите за лошиот однос во бракот на Пријовиќ и Филип – се реши се’ (фото)

Крај на шпекулациите за лошиот однос во бракот на Пријовиќ и Филип  – се реши се’ (фото)

Лепа Брена и Зорица Накиќ се здружија поради Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ. Имено, за ситуацијата во нивната врска се зборува со месеци, а парот решил да не се навраќа на написите и да го живее својот живот како порано, далеку од очите на јавноста.

Сепак, во последните неколку недели Александра и Филип се повеќе време поминуваат заедно, па медиумите неколку пати дури и ги фатија како се држат за рака со насмевка.

 

Освен што Живојиновиќ јасно покажаа дека се среќни и заљубени, Лепа Брена и Зорица Накиќ сплотени решија да стават крај на написите и да покажат дека се е совршено во бракот, па и двајцата им ја честитаа годишнината од бракот. со свадбени фотографии.

Пред четири години Александра и Филип се заколнаа на вечна љубов, а нивната среќа продолжува и денес. Како круна на љубовта, во 2019 година дојде малиот Александар, кој е центар на светот на вљубената брачна двојка.

фото: петар ѓорѓевиќ/инстаграм

Останати вести од Радио Милева