Радио Милева
Предлог модел

Костимот за капење врежан на неа: Викторија Лоба во ултра секси костим за капење (фото)

Костимот за капење врежан на неа: Викторија Лоба во ултра секси костим за капење (фото)

Иако календарски се’ уште не е лето, со повисоките температури некои веќе започнаа со одмори.

Така, некои од познатите изминатиот период го искорситија убавото и топло време и заминаа некаде на плажа.

Македонските дами искористија прилика да се расоблечат во бикини, некои за рекламирање на одредени брендови, некои за да уживаат под сонце на плажа или пак тераса, двор…

Лоба важи за една од најубавите пејачки на естрадата која често мами воздишки кај позилниот пол со својата сензуалност и женственост. Отсекогаш умеела умерено да провоцира без да ги премине границите, а овој пат иако немаше намера да првоцира, виновнен за тоа беше врежаниот на неа костим за капење кој сакаше да го изрекламира.

Лаванда нијанса, нежан и секси модел кој Лоба им го препорачува на следбеничките.

Дека изгледа прекрасно е евидентвно, а сигурни сме дека уште мнгоу секси модели ќе видиме на Лоба претстојното лето кое таа веќе го почна на море.

 

Останати вести од Радио Милева