Радио Милева

Конечно откриена вистината: Раста призна дали е разведен од Ана Николиќ!

Конечно откриена вистината: Раста призна дали е разведен од Ана Николиќ!

Иако претходните неколку месеци се шпекулираше дека Ана Николиќ и Стефан Ѓуришиќ Раста се резведуваат, сега конечно е откриена вистината.

Пејачот гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што откри дека тој никогаш не бил разведен од сопругата.

„Ние не сме разведени“, кратко изјави Раста.

Инаку Ана и Раста наскоро ќе го прославаат својот прв роденден на малата Тара.

фото: Принтскрин/инстаграм

 

Останати вести од Радио Милева