Радио Милева

„Конечно не сум сама“: Познатата „Ѕвезда на Гранд“ го покажа свршеникот!

„Конечно не сум сама“: Познатата „Ѕвезда на Гранд“ го покажа свршеникот!

Познатата  Ѕвезда на Гранд,  Бињана Сеќивановиќ конечно го покажа својот свршеник и проговори за својот љубовен статус и емотивен живот.

„Конечно можам да кажам дека не сум сам, дека имам поддршка, да имам љубов, внимание, се она што и е потребно на една жена, вели пејачката.

На прашањето кога ќе има свадба, таа одговори:

-Полека само што се веривме.

Инаку, Бињана се појави во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“,  па успеа да направи и неколку песни и да тргне по добар музички пат.

фото: Драган Дервишагиќ

Останати вести од Радио Милева