Радио Милева
нова на листа?

Која е следна? Уште една старлета призна дека имала интимни односи со Аца Лукас

Која е следна? Уште една старлета призна дека имала интимни односи со Аца Лукас

Старлетата Сенада Нуркиќ позната како Маца Дискреција изненади кога одговараше на прашања со кој имала интимни односи од јавната сцена, а јавноста да не знаела за тоа.

Имено, таа во емисијата „Амиџи шоу“ како од „пушка“ одговори на ова прашање.

„Со Аца Лукас“, одговори старлетата, а водителот Огњен Амиџиќ додаде дека ќе мора да го праша фолкерот за ова.

Таа додаде дека моментално и нема партнер.

„Месец ипол сум без интимни односи. Оние кои не се покажаа добри во кревет, не може да ми го освојат срцето“, изјави таа.

Инаку, во една прилика нејзината мајка откри дека Аца Лукас спиел со Маца Дискреција.

„Мојата ќерка Сенада Нуркиќ беше со Аца Лукас и тој и плати за тоа. И даде пари и вети дека ќе и помогне во „Ѕвездите на Гранд“, но тоа не се случи. Таа не беше со него заради пари, туку за да и помогне во кариерата. На крајот испадна дека таа не сакаше пари, а тој ја искористи и остави“, изјави во една прилика мајката на Маца за курир.рс

„Ма каква бре Маца, дали ме за*бавате? Па и мојата мајка кажа дека е добра со кралицата Елизабата, па не е. До кога бре преку мој грб ќе доаѓаат до слава и популарност? Повеќе да не ме барате поради тие старлети и „Парови“. Како може да ме мешате мене со нив? Никогаш не сум слушнал за таа личност. Какви бре „Ѕвездите на Гранд““, изјави тогаш Лукас за курир.рс

Инаку, неодамна Лукас го поврзуваа и со учесничката во „Задруга 5“, Маријана Зоњиќ која истакна дека ноќта пред да влезе во реалното шоу ја помнала во креветот на пејачот.

фото: принтскрин/амиџи шоу/дамир дервишагиќ

Останати вести од Радио Милева