Радио Милева
Убавица и „ѕверка“

Која е најразголената невеста на саемот за венчавки: Жешка секси убавица со „челична тупаница“! (ФОТО 18+)

Која е најразголената невеста на саемот за венчавки: Жешка секси убавица со „челична тупаница“! (ФОТО 18+)

На неодамна завршениот „Саем за венчавки 2018“ меѓу морето од познати, убави и атрактивни лица кое ги носеа различните модели на венчаници се појави и таа. Иако не и е прв пат да облече венчаница како модел, таа беше една од оние кои изгледаа нажешко, најпожелно, најсекси… Некои велат – најразголената невеста на саемот за венчавки.

Фотомоделството и позирањето пред фотообјективот на оваа атрактивна скопјанка не и е непознато, зашто таа досега веќе застанала пред објективот на повеќе наши познати фотографи. Атрактивната Емилија Димитриевска покрај ова има учествувано и на повеќе ревии во земјава и регионот. Иако вели дека е нова во овој „бизнис“, од досегашниот успех е повеќе од задоволна.

Но во оваа сексапилна убавица се крие и нешто што на прв поглед некако не оди со витото тело, долгите нозе, бујните гради, извајаниот задник и убавото лице…

Имено, покрај убавината во Емилија  се крие „ѕверка“… од аголот на боксерскиот ринг!

„Боксот ми е вистинска љубов и веќе подолго време тренирам со мојот личен тренер Роберт Варга и морам да признаам дека уживам. Во минатото тренирав неколку спортови, но во овој се пронајдов најмногу. Жал ми е што во Македонија нема бокс натпревари за жени за да можам да си ги измерам силите со некоја соперничка“ – ќе изјави за Вечер, атрактивната Емилија – жешката секси убавица со „челична тупаница“!

Доколку ја сретнете, секогаш имајте на ум дека убавината и сексапилот и се од Бога дадени, ама силата Бога не моли, па затоа внимавајте… да не ја поминете „црвената линија“!

Во меѓувреме, уживајте во изборот на овој фото омаж од нејзините жешки фотосесии!

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева