Радио Милева
полни раце „радост“

Која е девојката што му ја пикна раката длабоко во гаќите под пантолани на Дарко – Спејко? (ФОТО)

Која е девојката што му ја пикна раката длабоко во гаќите под пантолани на Дарко – Спејко? (ФОТО)

Дарко -Спејко… некогашниот победник од „Големиот брат“, медиумска ѕвезда, а речиси и да нема професија, иако е од се помалки: и машки топ модел и моден блогер и инфлуенсер и рапер… Особено познат стана по својата љубовна врска со „сродната душа“ од модниот свет, Љупка Митрова.

Но откако нивната „лав стори“ заврши, Спејко некако како да талка, барајќи нов предизвик. Не дека го нема, и медиумски и на социјалните мрежи, ама сепак… Како нешто да недостасува?

Дали затоа можеби кумановскиорт заводник ќе го прифати предизвикот одново да влезе во уште една сезона на најгледаното регионално реално шоу „Задруга“?  Спејко во меѓувреме психофизички се подготвува за сите искушенија што му претстојат. А Бога ми, таму ги има. И слатки и искрени и примитивни и брутални и валкани и подли и безобразни и перверзни… Буквално секакви. Приземен микс „од рајот до пеколот и назад“ на едно место, во исто ТВ пакување.

Останува прашањето како „доброто момче од соседството“ ќе се снајде 12 месеци пред камери во заедница со 50 луѓе, а 80% од нив со сомнителен морал? Прашање кое и естрадниот магазин Бекстејџ своевремено му го постави. Во меѓувреме, покрај онаа веќе позната и објавена фотосесија за истиот тој ТВ магазин како најава за сопстевниот потенцијал и можности, Спејко одново пред фотообјективот на Дарио “Генерал“ Јанковиќ. Само овој пат не е сам.

Позите и амбиентот можеби ви се познати, а некои од нив и веќе видени од времето со Љупка…

Ама затоа датумот, а и автомобилот е нов. Како и дамата во и покрај автомобилот, врз, под и покрај… Спејко!

Спејко како млад, но искусен пастув подготвен да и пружи незаборавно задоволство, а таа…

Како дива тигрица која не може да дочека волшебната игра на сетилита да започне, па самата ја стартува…

Поттикнувајќи ја желбата и страста со тоа што на Спејко му ја пикнала раката длабоко под пантолани!

Или поточно во гаќите, под тексас бермудите, однапред…

И спејко не останал должен, па и возвратил со иста мерка… Најпрвин љубопитни прсти на вистинското место, а потоа и полни раце радост, на обострано задоволство!

Се разбира сето ова само како мала провокоција во вид на „загревање“ и најава  за сето она што Спејко допрва го очекува… во реално шоу… А Бога ми и надвор од него!

Да… за малку ќе заборавевме да ви кажеме која е девојката што му донесе „полни раце радост“ на Спејко…

Веројатно онаа истата со која во последно време вежба(л) „гимнастика“.

Впрочем, погледнете ги убаво фотографиите што самиот ги објавил на неговите Инстаграм приказни неодамна и ќе забележите дека расната убавица на раката ја носи истата нараквица и алка.

Се разбира, кога раката не и е на местотот на „задоволството“, туку во видното поле на фотообјективот!

А после ваква „гимнастика“, најдобро „лежи“ малку акустика… Затоа и гитарата е иста. Онаа, од претходната „ноќна свирка!“

Фото: Дарио Јанковиќ / Инстаграм принтскрин

 

 

 

Останати вести од Радио Милева