Радио Милева
гол хедонизам

Кој кого копира: Познатата актерка пие кафе топлес како и нашата ријалити учесничка Тара Симов, кога појадуваше исто така гола (ФОТО)

Кој кого копира: Познатата актерка пие кафе топлес како и нашата ријалити учесничка Тара Симов, кога појадуваше исто така гола (ФОТО)

Кејт Хадсон, која во април годинава го прослави својот 43-ти роденден, направи хаос на мрежите кога објави жешка фотографија додека го пие утринското кафе.

Таа лежерно седеше покрај прозорецот, држеше шолја кафе, а голите гради и ги прекрила само со косата.

„Сонцето зајде“, напиша таа крај фотографијата на Инстаграм која ја сподели со емотикон со шолја кафе.

 

И додека фановите беа воодушевени, а таа собра нешто помалку од половина милион лајкови, сликата не му се допадна на нејзиниот брат, па покрај неа само накратко напиша „НЕ“.

Во меѓувреме, колку за потсетување и ријалити ѕвездата со македонско потекло Тара Симов, неодамна објави слична фотографија на која појадува сосема гола.

Оттаму прашањето: „Кој(а) кого копира? Или секоја на свој начин „се глупира“ во својот гол хедонизам?

Фото: Инстаграм принтскрин/profimedia/tarasimov/kate hudson/

Останати вести од Радио Милева