Радио Милева
еротска идила од луксузната вила

Кој ја гледа панорамата на Скопје, ако не мора, кога има многу поубав поглед… на Нора (ФОТО+ВИДЕО)

Кој ја гледа панорамата на Скопје, ако не мора, кога има многу поубав поглед… на Нора (ФОТО+ВИДЕО)

Скопјани секој слободен миг го користат да избегаат надвор од градот, во чија околина има преубава природа, ама и убави локации со луксузни вили.

Токму во една таква, полна со луксуз и раскош, и одвнатре и однадвор, со лулашки, дивани и базен, со прекрасен поглед на македонската метропола знае да ја посети, ужива и се одмора Елеонора.

Нашата некогашна учесничка во реалното шоу „Задруга“ уште таму со своите телесни адути покажа дека слободно може да им парира на српските пејачки и старлети, па откако заврши си вети дека уште повеќе ќе работи на себе за совршено тело.

 

View this post on Instagram

 

@ohpolly @ohpollyswim . #forgirlsbygirls #ohpolly

A post shared by Миљковиќ Елеонора🐿 (@__elle.m__) on

Иако рака на срце или каде веќе ќе ја ставите, Елеонора и вака изгледа речиси совршено, на како што вели, ова совршено место за одмор и релаксација со прекрасен поглед кон цело Скопје.

Ама, кој ќе ти  ја гледа панорамата на Скопје, кога и не мора, зашто има многу поубав поглед на  Нора!  Одзади – сон,  однапред – авион…

Конечно, кога најлутата конкуренција ќе те пофали со тие зборови, тоа значи, дека девојката навистина зрачи!

А вие за да си го разубавите денот погледнте како Елеонора ужива крај базенот!

Откако ќе ги прелистате фотографииве и погледнете видеото на крајот од прелистувањето, верувајте, многу нешта ќе ви останат во сеќавањето. Ќе ве погодат илјада „аморови стрели“, а можеби и некое „копје“ од еротската идила во луксузната вила во близината на Скопје!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleonora Miljković ? (@miljkovic.official) on

Останати вести од Радио Милева