Радио Милева
„неделно служење“

Кој има критика нека реагира кај партнерот на Хали Бери која тој ја сака сосема природна (фото)

Кој има критика нека реагира кај партнерот на Хали Бери која тој ја сака сосема природна (фото)
фото:инстаграм/хали бери

Американската актерка Хали Бери (56) во нова објава на социјалните мрежи покажа како изгледа во сосема природно издание со пуштена коса, а набрзо под фотографијата доби само пофални зборови.

– Неделно служење… Мојот човек го сака ова. Сите поплаки кај него – напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Поранешната Бонд девојка во неделата наутро седеше надвор во црвени карирани пижами без трошка шминка и уживаше во сончевите зраци. Бројните следбеници во коментарите беа воодушевени од нејзината природна коса.

Човекот на кој таа посочи за да се проследат поплаките поради нејзиниот природен изглед е повеќенаградуваниот музичар Ван Хант, со кого е во врска од 2020 година и не крие дека тој е „љубовта на нејзиниот живот“.

фото:Instagram printscreen

Останати вести од Радио Милева