Радио Милева

Кој и го смести на Сајси МЦ: Српската раперка заврши на порнографски сајт! (ФОТО)

Кој и го смести на Сајси МЦ: Српската раперка заврши на порнографски сајт! (ФОТО)

Популарната српска раперка  Сајси MC, и тоа како  омилена меѓу младите луѓе,  заврши на  порно сајтот „xHamster“, на кој има видео каде таа ги покажува нејзините гради.

Не е познато кој го снимил видеото на кое Сајси се најде, а нејзиното видео на порнографската страница е насловено како: „Српската пејачка и раперка Сајси МЦ ви ги покажува градите“.

Сајси ја откопчала кошулата и ги покажала своите огромни гради …
И како што изгледа, таа го сторила тоа  на шега, но очигледно доволно за да заврши на еден од најпопуларните порно сајтови.

А, дека во деколтето на  Sajsi MC навистина се крие нешто  баеги бујно, можевте да се уверете и сами!

Останати вести од Радио Милева