Радио Милева
сите коментираат

„Кој е бре овој мутант“: Јелена Карлеуша започна нова „војна“ на социјалните мрежи (фото)

„Кој е бре овој мутант“:  Јелена Карлеуша започна нова „војна“ на социјалните мрежи (фото)

Никола Кељановиќ Кеља, е познат по тоа што многу често предизвикува гнев со своите изјави на социјалните мрежи, а  овој пат погледот го насочи кон  пејачката Јелена Карлеуша.

Кеља ја поткачи пејачката за годините, на што Карлеуша не остана имуна и  рече:

@secretfairytale Drama Karleuse i Nikole Keljanovica #fyp #foryou #foryoupage #viralvideo #fyyyyyppppp #jelenakarleusa #karleusasuperstar #karleusa #nikolakeljanovickelja #nikolakeljanovic #drama #estradnirat #balkan #trend #trending #secretfairytale #tiktokbalkan #anjabla #bakaprase ♬ original sound – Дећеш пошо?

– Кој е бре сега овој мутант?! Зошто секој небитен лигав к**тон има простор во медиумите да навредува жени и јавни личности. До кога?! Ало бре! – се налути дивата.

Фото: Printskrin/Instagram/karleusastar

 

 

Останати вести од Радио Милева