Радио Милева

Кој би рекол дека е истата личност? Еве како изгледаше Хелена Топаловиќ пред многуте естетски корекции (фото)

Кој би рекол дека е истата личност? Еве како изгледаше Хелена Топаловиќ пред многуте естетски корекции (фото)
фото:хелена топаловиќ/инсатграм

Ќерката на фолк-пејачот Милан Топаловиќ- Топалко, Хелена Топаловиќ важи за една од најатрактивните славни дами во Србија, а особено е популарна на Инстаграм, каде ја следат над 200.000 луѓе.

Таа се прослави по врските со пејачите Јоцо Стефановиќ и Слобо Васиќ, а потоа сама почна да ја гради кариерата.

 

View this post on Instagram

 

@dr_milicadjokic @crybaby_store

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Кога е изгледот во прашање, таа прво ги коригираше усните, а потоа беше напишано дека и ги среди и јаболчниците, покрај тоа многумина коментираат за нејзините гради кои е очигледно дека се силикони.

фото:принтскрин/прнсадор/еспресо.рс

Една стара фотографија што осамна на Интернет покажува дека Хелена порано имала тенки усни, како и дека изгледала значително поразлично од денес, иако често истакнува дека имала само естетска корекција на усните.

Останати вести од Радио Милева