Радио Милева
„кралицата од столицита“

Кога Жаки ќе го јавне… Русокосата прилепчанка одново се сетила како да ви ги разбуди сите сетила! (ФОТО)

Кога Жаки ќе го јавне… Русокосата прилепчанка одново се сетила како да ви ги разбуди сите сетила! (ФОТО)

Сексапилната ТВ водителка и фото модел Жаклина – Жаки, позната под прекарот Жане -Блонд постојано постира  фотографии на своите профили на социјалните мрежи. Со оваа, последната од пред некој ден,  повторнио ја разгоре машките мечти, желби и соништа…

Фотографијата навидум обична, домашна… А на неа русокосата прилепчанка седната на столица од наопаку, со поглед кој заведува и бујни атрибути што однапред, што одзади, кои мамат воздишки и будат копнежи.

А кога Жаки ќе го јавне столчето истурајќи го сиот свој сексапил на него, остава глетка од која  многумина имаат „бура“ во мислите и немирни сништа!

Иако не и е прв пат на „кралицата од столицата“ да постира фотографии во пози кои будат колективна желба, русокоста убавица одново се сетила како да ви ги разбуди сите сетила!

Останати вести од Радио Милева