Радио Милева
џокеј на вода...

Кога Теодора ќе го јавне: „Блазе си му на делфинот… кога и мене така би ме… (ФОТО)

Кога Теодора ќе го јавне: „Блазе си му на делфинот… кога и мене така би ме… (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ не се двоуми постојано да игра на картата на провокација, а ниту најновата споделена фотографија на Инстаграм не беше исклучок.

Имено, пејачката е фотографирана во прилично провокативна поза во костим за капење, како напучена јава делфин на дување во базенот.

Коментарите почнаа да се редат без крај, а следбениците беа повеќе од имагинативни во обид да го привлечат вниманието на Теодора.

„Посакувам да бев јас тој делфин“,  „Блазеси му на делфинот, колку добро го јаваш“, „Цена?“, „Уф, кога би и мене така… “, се само некои од низата  коментари нанејзините следбеници.

За потсетување, Џехверовиќ предизвика лавина поделени коментари бидејќи пиеше и се тетеравеше на сцена, за време на последниот настап.

фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева