Радио Милева

Кога Сузана Гавазова оди на слава, таа изгледа вака! (ФОТО)

Кога Сузана Гавазова оди на слава, таа изгледа вака! (ФОТО)

Фолкерката Сузана Гавазова долго време паузираше од социјалните мрежи и работата и беше посветена на мајчинството.

Во последно време таа повторно е активна и секојдневно ги изненадува обожавателите со нови фотографии.

Вчера по повод славата Св. Петка, Сузана уживаше на гости кај кумовите заедно со семејството, а тоа секако не остана незабележано и на нејзиниот Фејсбук пофил.

Останати вести од Радио Милева