Радио Милева
возбудата на најсилно

Кога старлетата ги соблекува гаќичките: Погледни каков секси стриптиз изведува Наташа Шавија, па потоа, ако можеш заборавија?! (ВИДЕО)

Кога старлетата ги соблекува гаќичките: Погледни каков секси стриптиз изведува Наташа Шавија, па  потоа, ако можеш заборавија?! (ВИДЕО)

Атрактивната старлета Наташа Шавија никогаш не била попровокативна!Овој пат во оскудна долна облека позира за своите фанови на „Инстаграм“.Поточно, таа со оваа „селфи“ фотографија го рекламира својот профил на нејзината страница за возрасни,  „Only fans“.

А тоа што Наташа го објавува на контроверзната апликација предизвикува еротска фасцинација кај нејзините претплатници.

Делумно старлетата својот секси перформанс кој ќе ве фрли во еротски транс им го открила на следбениците на  Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

;

Но тоа не е се, зашто пожешката варијанта следува на друга мрежа – „Твитер“. А, таму… возбудата пуштена на најсилно.

Впрочем, погледни каков секси стриптиз изведува Наташа Шавија, па потоа, ако можеш заборавија?!

Останати вести од Радио Милева