Радио Милева

Кога Станија изведува жежок танц во базенот, на мажите со влажни сништа им почнува денот! (ФОТО)

Кога Станија изведува жежок танц во базенот, на мажите со влажни сништа им  почнува денот! (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ ја отвори сезоната. Во Мајами на Флорида, разголената српска убавица покажа која боја и какви костими за капење годинава ќе бидат во мода.

Црвена танга и дводелно бикини се добитната комбинација на секоја убавица која има ваква задница…

Добро, не мора баш како Станија, ама барем би требало да сте приближно тука некаде, ако сакаде да бидете забележани насекаде и ова и уште многу други лета како што е тоа српската старлета.

Останатото е индивидуален талент…

…Како жешкиот танц на Станија во базенот, од кои на мажите со влажни сништа им започнува денот!

Останати вести од Радио Милева