Радио Милева
возбудливо и практично...

Кога српската мисица излегува од дома гола е вистински е вистински празник: Јелена Кнежевиќ во ноќен провод без гаќички и градник (ФОТО)

Кога српската мисица излегува од дома гола е вистински е вистински празник: Јелена Кнежевиќ во ноќен провод без гаќички и градник (ФОТО)

Скандалозната старлета, мисица и фото-модел Јелена Кнежевиќ, препознатлива по нејзините огромни силиконски облини, но и прокламираната голотија на јавни места, како и нејзините лезбо афинитети, неодамна отвори профил на контроверзната апликација „Only fans“.

На таа апликација оваа атрактивна дама објавува   се пожестока експлицитна содржина. Најавите за она што ги очекува на најзината страница за воздишки“, таа им ја најавува  своите следбеници на „Инстаграм“. 

Откако доволно ќе им ја заскокотка фантазијата, намамените обожаватели стануваат редовни претплатниците на нејзиниот профил за возрасни. така е редовно, така беше и овој пат кога разголената Јелена  тргна да се освежи со сокче од фрижидерот.

Патем, им го освежи погледот на своите обожаватели откако со спуштени тренерки во ултратанга гаќички и виножитен градник,  силиконската старлета позираше покрај ладилникот во толку предизвикувачко издание што го одзема сето внимание. Цицлестата рускоса со пуштена долга коса на своите следбеници дополнително им приреди вистински празник, откако се сврте одзади и им го покажа својот заоблен секси  задник.

Ништо помалку провокативна расната убавица не беше ниту кога дојде време за ноќен живот и излегување. Впрочем само еден фрлен поглед,  на нејзината гардероба за прошетка по српската престолнина, ќе ве наежи од возбуда од половина, па… по цело тело, зашто Јелена е облечена за ноќен провед толку смело, што на себе не носи ни гаќички и градник.

Така е ем повозбудливо за околината, ем попрактично… Впрочем, зошто да се губи време на соблекување на нешто што не мора да се носи задолжително, кога ќе дојде моментот возбудата да биде пуштена на најсилно!

Фото: Инстаграм принтскрин/la__vidaa__locaaa

Останати вести од Радио Милева