Радио Милева
како миксер...

Кога Сандра Африка ќе го затресе задникот и со него ќе почне да „ротира“, тешко дека некој може да ја имитира (ВИДЕО)

Кога Сандра Африка ќе го затресе задникот и со него ќе почне да „ротира“, тешко дека некој може да ја имитира (ВИДЕО)

Во последното издание на емисијата „Амиџи шоу“ на ТВ Пинк, Огнен Амиџиќ беше домаќин на Сандра Африка, Марина Вишковиќ, Гога Секулиќ,  Бобан Рајовиќ, актерот Раде Ќосиќ, како и Нада Николиќ Кречковиќ, сопственичка на моден бренд.

Пејачката Сандра Африка ја шокираше јавноста кога среде емисија заврши на подот. Таа всушност, се обидела да го научи Амиџиќ да ја игра кореографијата од нејзиниот спот.

Се спушти на подот и го затресе големиот овален секси задник, кој отсекогаш бил нејзин главен адут.

На задоволство на машката публика, Африка беше во тесни хеланки, па бујните облини на сексапилната пејачка се исцртаа и ја разгореа фантазијата на ТВ гледачите.

Се обиде и водителот, пробаа и некои од другите гости во студиото, ама како што Сандра – Африка меша со задникот и умее со него заводливо да „ротира“, тешко дека некој може да ја имитира!

Останати вести од Радио Милева