Радио Милева
божем да тргне денот...

Кога Милица Дабовиќ ќе ви посака добро утро во секси долна облека, денот гарант ќе ви биде „гола вода“ што и да смислите… зашто долго не ќе можете да ја извадите од мислите (ФОТО)

Кога Милица Дабовиќ ќе ви посака добро утро во секси долна облека, денот гарант ќе ви биде „гола вода“ што и да смислите… зашто долго не ќе можете да ја извадите од мислите (ФОТО)

Милица Дабовиќ, поранешна кошаркарка и репрезентативка на Србија, ја шокираше јавноста кога реши да отвори профил на платформата за возрасни „Only fans“, каде објавува експлицитни фотографии и видеа.

Дабовиќ, која неодамна реши да се повлече и да не се рекламира поради нападите на социјалните мрежи, сепак, очигледно, не сака да се откаже од убавата заработка која ја има на оваа платформа.

Имено, на една од нејзините фан страници на Инстаграм каде се објавуваат бесплатни видеа и фотографии, Милица сега објави видео во кое разголена само по секси долна облека на своите следбеници им посака добро утро.

А, кога Милица Дабовиќ ќе ви посака добро утро, денот гарант ќе ви биде „гола вода“ што и да смислите… Зашто долго не ќе можете да ја извадите од мислите.

 

Поранешната кошаркарка преку овиеа објави всушност само нашла начин како сепак да го рекламира свој „Only Fans“, за што е потребна претплата која чини 15 долари месечно.

Милица моментално ја следат повеќе од 9.000 луѓе, што значи дека со оваа бесплатна содржина заработува повеќе од 136.000 евра месечно, што е неверојатна сума.

Фото: Инстаграм принтскрин/milica.dabovic.13

 

Останати вести од Радио Милева