Радио Милева
Опасно

Кога Марјана Станојковска во жешко секси издание ќе седне зад воланот, таа е бајка од машката фантазија (фото)

Кога Марјана Станојковска во жешко секси издание ќе седне зад воланот, таа е бајка од машката фантазија (фото)

22 септември е светскиот ден без автомобили, но кога Марјана Санојковска е зад воланот, тогаш може да се напрви исклучок барем за глетка.

Иако по некое непишано првило, жените зад воланот не важат за добри возачи, а тоа е теза најчесто поставена од посилниот пол. Но, кога згодна женска уште вози и бесна машина, тогаш им изгледа секси и привлечно.

За сексапилот на ТВ водителката Марјана Станојковска и не треба многу да коментираме, а уште и кога го вози својот автомобил, тогаш ретко кој не би свртел поглед по неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Згора на тоа и позната русокоса ама од оние кои се вешти низ сообраќаот.

Познато е дека жените во автомобилот знаат да се шминкаат и средуваат, а автомобилот да го направат буквално како подвижен гардеробер, секски Марјана овој пат го искористи за да се фотографира тип-топ средена од глава до петици.

Тесен корсет и куси панталончиња од кои доминираа бујните гради и долгите голи нозе – изглед за комплетна доминација.

Очекувано, хаосот го направи на Инстаграм каде доби илјадници лајкови и коментари на возбудената армија приадници на посилниот пол. Еден коментираше дека Марјана во вакво издание е „бајка за машката фантазија“ – се согласувате?

фото:Инстаграм принтскрин/Марјана Станојковска

Останати вести од Радио Милева