Радио Милева
влажна и задоволна

Кога Хелена Топаловиќ наргилето го пуши, на мажите им излегува „чад низ уши“ (ФОТО)

Кога Хелена Топаловиќ наргилето го пуши, на мажите им излегува „чад низ уши“ (ФОТО)

Ќерката на популарниот пејач Милан Топаловиќ- Топалко, фото моделот Хелена Топаловиќ не остава никого рамнодушен со својот атрактивен изглед. Особено кога ќе се соблече, раскомоти и разголи, многумина главата ги боли… Се разбира од погледот на неа и нејзиното секси тело, кое така смело го покажува заедно сосе бујните облини.

Но, Хелена со туѓите погледи нималку не е оптоворена, зашто оваа надарена убавица знае што со располага, иако своите адути не ги полага само на раскошната убавина, туку и на умот и образованието кое неодамна го стекна откако дипломираше на „Деловно-правниот факултет“ во Белград.

Сепак, лето е, па оваа популарна дама реши малку да се опушти и себе си си приушти двојно задоволство. Уживање во убавините на денот со пушење наргиле во базенот.

Токму таму,поточно во отвореното џакузи  во неколку жешки пози убавицата беше фотографирана и снимена. И додека таа и нејзината секси другарка во костими за капење минуваа низ нова летна авантура, Хелена ја покажа својата совршена фигура.

Влажното тело само уште повеќе ги нагласуваше нејзините бујни, секси облини, додека расната убавица задоволно повлекуваше од запаленото наргиле ставајќи го во сочните напумпани усни.

А, кога гледаат како влажната Хелена наргилето го пуши, на мажите им излегува „чад низ уши“!

 

 

Останати вести од Радио Милева