Радио Милева
потоп...

Кога Хелена Топаловиќ ќе се нурне со бујните облини, атмосферата зоврива, а водата во базенот прелева (ВИДЕО)

Кога Хелена Топаловиќ  ќе се нурне со бујните облини, атмосферата зоврива, а водата во базенот прелева (ВИДЕО)

Ова лето, фото-моделот Хелена Топаловиќ со својот изглед успеа засени многу попознати личности од неа.Ќерката на пејачот Топалко е ултразгодна, привлечна и атрактивна, ама во костим за капење изгледа брутално секси.

Затоа кога Хелена се сонча покрај базенот атмосверата брзо зоврива, а машките воздишките ги следат влажните погледи кои ја стрелаат.

Никој  не останува рамнодушен на надарената расна убавица, која додека се сончаше ја зовре атмосферата…

… А штом се нурна во базенот, нејзините бујни облини ја прелеаа водата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

И додека спасувачите брзаат да видат да не на некои од „загледаните“ во убавицата водата им влегла во нос и се удавиле, Хелена спокојно ужива во паузата за пушење наргиле!

Останати вести од Радио Милева