Радио Милева
Секси и со ролка

Кога Дадар ја средува и снима Каролина: 5 илјади лајкови за голиот стомак, сензуалноста и гламурот (видео)

Кога Дадар ја средува и снима Каролина: 5 илјади лајкови за голиот стомак, сензуалноста и гламурот (видео)

Кога жена ќе го пронајде вистинскот експерт за шмнинка, фризура или разни третмани, тогаш тешко кој може да ја разубеди во одлуката да го промени оној на чии раце го доверила својот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dadar (@dadaralex)

Нашата позната пејачка Каролина Гочева долги години е верен клиент на еден од најпознатите македонски стилисти Алекександар Билјановски или попознат како Дадар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dadar (@dadaralex)

Неговите совети се правило прој еден за Каролина кога е убавината во прашање, а кога таа ќе ги спои Дадар и Цаци Паковска, добива полн погодок.

Овој пат за една нова фотосесија каде Керол шармира со својата убавина и нежна „глам“ шминка беше задолжен Дадар, кој ја среди, а потоа и снимаше својата лојална клиентка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dadar (@dadaralex)

Таа пак, насмеана од уво до уво, позираше вешто како вистински модел, а и овојпат освен шминката и новата фризура, повторно во фокус беа и нејзините стомачни мускули, односно голото стомаче кое ѕиркаше од црната припиена ролка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dadar (@dadaralex)

Каролина уште еднаш покажа и докажа дека не секогаш голотијата е начинот на кој може да се изгледа секси, женствено и заводливо, а пак Дадар докажа дека силната и нападна шминка не мора да биде примарниот избор.

фото-видео/Инстаграм/Дадар

Останати вести од Радио Милева