Радио Милева
Искрено

„Кога бев помлада сакав постари мажи“: Кија Коцкар проговори за своите афинитети кон посилниот пол, а „удри“ и по екс – сопругот

„Кога бев помлада сакав постари мажи“: Кија Коцкар проговори за своите афинитети кон посилниот пол, а „удри“ и по екс – сопругот

Пејачката Кија Коцкар синоќа гостуваше во шоуто кај Огњен Амиџиќ, која одговараше на бројни теми поврзани со нејзината кариера и приватен живот.

Имено, пејачката и ријалити ѕвезда одговараше на незгодни прашања без влакна на јазикот, а потоа откри дали е вистина дека пејачот Слоба Радановиќ, нејзиниот поранешен сопруг, јавно ги исмеал нејзините солзи на Инстаграм.

– Што се однесува до тоа – видов, се пишуваше. Сечии дела зборуваат сами за себе, тоа е тоа. Тоа е како сега да кажеш дека летаат наезда од комарци! Не ми е чудно. Не би коментирала повеќе – само тоа сакам да кажам.
Кија откри дали сака помлади или постари мажи.

-Кога имав 18 години бев со момче кое имаше 29, значи беше 11 години постар од мене. Сега сакам помлади мажи, бидејќи некако повеќе се поврзувам со нив, а кога бев помлада сакав постари мажи – искрена е Кија.

фото:принтскрин/ Амиџи шоу

Останати вести од Радио Милева