Радио Милева
со извајано тело

Ќерката на Зорица Брунцлик позираше во предизвикувачки костим за капење и покажа со што располага (фото)

Ќерката на Зорица Брунцлик позираше во предизвикувачки костим за капење и покажа со што располага (фото)

Злата Аранѓеловиќ, ќерката на Зорица Брунцлик и Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш, пред три години ја роди ќерката Милица, која ја доби со пејачот Милош Вујановиќ и оттогаш целосно му се посвети на семејството.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zlata Vujanović (@_zlatanija_)

Професионално се занимава со шминкање и не се појавува често во јавноста. Злата сакаше да експериментира со косата, па можевме да ја сретнеме како бринета, русокоса и огнена црвенокоса.

Но, фотографијата која сега ја објави нагласува нешто друго –  нејзиното извајано тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zlata Vujanović (@_zlatanija_)

Таа позираше во базенот свртена со грб, покажувајќи го тесниот струк и извајаниот задник.

– Премногу жешко – е еден од хаштаговите кои ги ставила во описот на фотографијата.

„Морето гори, планините се топат“, „Ти си секси мама“, „Убава си“, „Секоја чест за вакво тело“, беа коментарите.

Фото:Принтскрин/Инстграм/_zlatanija_

Останати вести од Радио Милева