Радио Милева
вистина

Ќерката на Жељко Шашиќ, Софија ги прокоментира пишувањата дека имала афера со Душко Тошиќ – еве што вели

Ќерката на Жељко Шашиќ, Софија ги прокоментира пишувањата дека имала афера со Душко Тошиќ – еве што вели

Ќерката на Жељко Шашиќ, Софија ги прокоментира пишувањата дека имала афера со Душко Тошиќ – еве што вели

По семејната драма која се случи на Божиќ откако Душко Тошиќ ја удрил Јелена Карлеуша, фудбалерот повторно се најде во центарот на вниманието.

Имено, како што пишуваа српските медиуми, Душко наводно имал афера со ќерката на Жељко Шашиќ и Соња Вуксановиќ, Софија Шашиќ.

Наводно, парот имал афера и нивната врска ја одржувале во странство.

По овие шпекулации се огласи и Софија Шашиќ.

-Апсолутно не е вистина.  Не сакам да ги коментирам тие написи бидејќи тужбата е испратена на адресата каде што треба, вели Софија за стори.хр

Според пишувањата на медиумите, Душко и Софија наводно три месеци се во врска, но според тврдењата на младата дизајнерка тоа не е вистина.

фото: Инстаграм/duskotosic/sophiasasic

Останати вести од Радио Милева