Радио Милева

Ќерката на Жељко Самарџиќ е млада пејачка која постојано го менува имиџот (фото)

Ќерката на Жељко Самарџиќ е млада пејачка која постојано го менува имиџот (фото)
фото:принтскрин/јутјуб

На неа и се допаѓа малку поинаков музички правец во однос на оној што го промовира нејзиниот татко, но спеак ги наследила неговите гени.

По изглед се разликува од многу шаблони што, за жал, ги следат голем број нејзини врсници во Србија.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Minja Samardzic (@minjamcfly) on

Наследничката на Жељко честопати го менува својот имиџ, папостојано е во ново издание на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Minja Samardzic (@minjamcfly) on

Освен музиката, таа многу обожава животни и на нејзиниот Инстаграм има многу фотографии со миленичиња.

Останати вести од Радио Милева