Радио Милева
Се прашувате каква е?

Ќерката на Жељко Митровиќ кога се работи за бренд не штеди пари, овој пат се поднови со чанта од 16 илјади евра (фото)

Ќерката на Жељко Митровиќ кога се работи за бренд не штеди пари, овој пат се поднови со чанта од 16 илјади евра (фото)

Ќерката на Жељко Митровиќ, Кристина, секогаш е облечена брендирано од глава до петици, а нејзините модни комбинации се инспирација за многу девојки.

Познато е дека Кристина сака луксузни брендирани чанти кои се задолжителен детаљ на секоја фотографија на Инстаграм, а во описот често пишува дека тоа се нејзините „бебиња“.

Ќерката на Жељко овој пат ја сними како отвора парче од чантата „Hermes Constance Mini“ од кутијата, што е најновиот тренд на споменатата модна куќа.


На интернет може да се види дека ова парче чини вистинско мало богатство, односно 17.500 долари, или 16.662 евра, а целата нејзина колекција се брои во неколку стотици илјади евра.

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева