Радио Милева
има се, може се

Ќерката на Харис Џиновиќ купува модни парчиња од Ким Кардашијан, а еве колку изнесува нивната цена (фото)

Ќерката на Харис Џиновиќ купува модни парчиња од Ким Кардашијан, а еве колку изнесува нивната цена (фото)

Ќерката на Харис Џиновиќ, Џина Џиновиќ е активна на социјалните мрежи каде што редовно ја истакнува нејзината љубов кон модата.

Имено, таа обожава да купува скапи модни парчиња. Така, овој пат се пофали со долна облека која ја купила од колекцијата на Ким Кардашијан.

Таа во кусите приказни на „Инстаграм“ објави кои модели ги одбрала, но и колку е нивната цена.

Комплетот за спиење чини ( 7 500 динари) односно 3 750 денари, додека женски боксерки и градник чинат (7 300 динари) односно  3 650 денари.

Џина неодамна на својот Инстаграм се пофали и со скопацената зимска јакна чија цена изнесува 890 долари.

фото: Инстаграм/џина џиновиќ

Останати вести од Радио Милева