Радио Милева
ужива да позира

Ќерката на Гоца Божиновска, Зорана Шијан е вистинска „бомба“! Со жешко издание во бикини ги распамети сите  – „Конечно!“(фото)

Ќерката на Гоца Божиновска, Зорана Шијан е вистинска „бомба“! Со жешко издание во бикини ги распамети сите  – „Конечно!“(фото)

Зорана Шијан едвај чекаше да замине на одмор, па веднаш покажа како изгледа на плажа.

Ќерката на Гоца Божиновска, Зорана Шијан моментално ужива на одморот, а на социјалните мрежи таа е многу активна , па  нејзините следбеници имаа можност веднаш да видат како го поминува времето.

Зорана на својата најнова објава позираше во бело бикини и откри дека е повеќе од подготвена да ја покаже својата фигура ова лето.

Таа објави кратко видео на Инстаграм, но не откри каде се наоѓа.

Објавата ѝ се допадна и на нејзината мајка Гоца Божиновска, која од вториот брак со Зоран Шијан ја доби ќерката Зорана, како и синот Мирко Шијан. Од првиот брак ја има ќерката Јелена Вучковиќ.

Зорана привлекува големо внимание на Инстаграм и ја следат 27.000 луѓе, а поради нејзините „жешки“ фотографии многумина и велат дека е вистинска „бомба“.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/sijanzorana

 

Останати вести од Радио Милева